ADRESA

NAJLYZE.SK
Galvaniho 4 - RUŽINOV
Bagarova 20 - DÚBRAVKA
tel: 0919 066 704
info@najlyze.sk

O NÁS

 

Burza lyží - viac info (klik)

 

Výpredajová BURZA LYŽí tento víkend 16. - 17. 2. 2019

na GALVANIHO 2/A, Areál G2park zľavy až - 80%

Dospelácke Carvingové lyže od 49,-€

Dosplelácke lyžíarky od 15,-€

Neveríte - tak uveríte keď prídete :)

 

Projekt burzalyzi.sk a akcialyzi.sk vznikol na základe spolupráce s predajňami lyží najlyže.sk. Burza a akcia lyží je obľúbená forma nákupu jazdených lyží, lyžiarok, snowboardou,...  za zvýhodnené ceny, preto sme pre Vás pripravovali na sezónu 2018/2019 rôzne tipy zliav pre Vás a vaše ratolesti ktoré môžete využiť v kamenných predajniach najlyže.sk v Bratisalve na Galvaniho 2/A, Ružinov a Bagárova 20, Dúbravka.

 

Team NAJLYŽE.sk sa špecializuje na predaj, požičovňu a servis lyží, snowboardov, lyžiarskych topánok, vrátane všetkého doplnkového zimného sortimentu.

Na trhu pôsobíme už šesť roky, za ktoré sme vyhoveli požiadavkám tisícom zákazníkom, preto môžeme vyhlásiť, že sme tým pravým lyžiarskym obchodom aj pre Vás.

Na predajni poskytujeme dôležité rady pri výbere a nákupe nových či používaných lyží, lyžiarskych topánok, snowboardov a najrôznejších doplnkov.

Prichystali sme pre Vás široký sortiment ojazdených a nových lyži a lyžiarok a ostatného lyžiarskeho sortimentu pre deti dospelých na sezónu 2018/2019, ktoré pre Vás vyberáme starostlivo po celý rok.

Služby, ktoré poskytujeme:

Našou snahou je vyjsť v ústrety Vašim očakávaniam a požiadavkám.
Tešíme sa na spoločnú spoluprácu

Team NajLyze.sk